Що таке маркетингові стратегії планування

Стратегічне планування маркетингу є процес, оперативний і управлінський персонал компанії проходить через створення та впровадження ефективних маркетингових стратегій. Стратегічне планування маркетингу займає кілька аспектів маркетингу компанії і просування до уваги.

Аспекти, які вносять вклад в стратегічне планування маркетингу включають визначення можливості просування і оцінки маркетингових можливостей; дослідження, аналізу і визначення цільових ринків; брендінг території; розробка стратегічної позиції для компанії, щоб продовжити і як реалізувати стратегію; підготовка та реалізація маркетингового плану; і вимірювання та оцінки результатів маркетингових зусиль компанії.

Стратегічні маркетингові плани

Стратегічне планування маркетингу передбачає об'єднання досвіду клієнтів із загальним напрямком компанія хоче і повинна зробити для того, щоб домогтися успіху. Наприклад, сегментації ринку грає життєво важливу роль в стратегічному маркетингу. Географічні та демографічні відмінності в цільових ринках компанії можуть вплинути на купівельні звички споживачів.

Стратегічне планування маркетингу дозволяє компаніям пройти через процес визначення того, що ці відмінності, а потім коригування маркетингових повідомлень і презентацію компанії і продукти і послуги бізнесу для задоволення індивідуальних потреб різних сегментів ринку.

Використання

Після того, як стратегічний маркетинговий план на місці, компанія може використовувати план як керівництво при проведенні своєї повсякденної діяльності, а також складання короткострокових і довгострокових рішень. Реалізація стратегічного маркетингового плану, як правило, призводить компанії до тактичної маркетингової частині ведення бізнесу.

Стратегічний маркетинговий план переходить в план компанії з розвитку продуктів і послуг; комунікаційний план про те, як компанія має намір на просуванні бізнес-пропозицій; розробка плану продажів; і, нарешті, воєдино план обслуговування клієнтів про те, як компанія має намір на взаємодію з існуючими та потенційними клієнтами.

Пільги

Основна перевага стратегічного маркетингового плану є те, що він ставить письмове керівництво на місці для бізнесу, щоб слідувати, щоб досягти своїх цілей і завдань. Другим важливим перевагою стратегічного планування маркетингу полягає в тому, що це дозволяє бізнес створювати і використовувати послідовну передачу повідомлень всередині і зовні.

Послідовна передача повідомлень в області маркетингу створює ефективні компанії, тому що співробітники і клієнти розуміють, що компанія пропонує і як компанія пропонує його. Вони працюють для досягнення спільної мети. Ефективні компанії зазвичай бачимо збільшення доходів і частки ринку, в той час як він бачить зниження витрат. В кінцевому рахунку, все це призводить до збільшення прибутковості компанії.

Період часу

Стратегічне планування маркетингу є не одноразова дія а, а безперервний процес. Як правило, компанія створює стратегічний маркетинговий план, який охоплює короткострокові (один рік) і довгостроковий (два роки, три роки і п'ять рік плани) періоди. Коли стратегічний маркетинговий план ставиться на місце, компанія використовує її в якості керівництва протягом шести місяців до одного року в той час.

Потім компанія оцінює стратегічний план по оцінці результатів маркетингових програм план ставлять на місце. Після оцінки стратегічного маркетингового плану на шість місяців або один рік основі, компанія може налаштувати план щодо поліпшення зусиль, не так, як планувалося, або імітують результати планів, які досягли успіху.