Якісне обладнання і насіння від української аграрної компанії Агросем

Розсаду перцю вважають досить примхливими рослинами. Вони потребують правильного поливу і догляду для того, щоб отримати гарний врожай. Сьогодні перець багато людей вважають незамінним і дуже корисним овочем, тому всі городники вирощують його на своїх ділянках.

Недостатньо тільки виростити перець і висадити його. Потрібно знати, як часто його треба поливати в уже відкритому грунті. Рослини не люблять досить рясного поливу, тому зволожувати землю треба набагато рідше, чим в випадку, наприклад, з огірками чи помідорами.

Після того, як перець буде висаджений у відкритий грунт, його потрібно зразу поливати. Це допомагає рослинам швидше закріпитися в землі і звикнути до нового місця. Наступний полив повинен бути запланований через приблизно 5-6 днів після висадки.

Під кущик виливається більше літра воді. Варто зауважити, що при кожному новому поливі кількість воді потрібно збільшувати. Довести згодом потрібно до 3 літрів на кущ. Така кількість вологи потребується для того, щоб рослина швидше обростала листям, а бадилля не зламалося під власною вагою.

Приблизно до середини літа потрібно виливати під кожен кущ перцю по три літра води раз в тиждень. Раз в два тижні обов’язково треба рихлити грунт. Завдяки цьому коріння рослини буде отримувати набагато більше кисню. Також розрихлювання допомагає боротися з різноманітними шкідниками.

Занадто довгі пагони треба обережно обрізати, регулярно оприскувати від шкідників і захворювань. Припиняється полив перцю в середньому за декілька тижнів до запланованого збору врожаю. Цього часу буде достатньо, щоб плоди стали досить смачними.

Агросем – аграрна компанія agrosem.ua, яка пропонує городникам і садівникам високоякісну продукцію від кращих світових виробників по доступній ціні.

Клієнти отримують широкий вибір товарів, гарантію на техніку і обладнання, а також всі необхідні сертифікати, які підтверджують повірку товару і його якість.

Зробити правильний вибір допоможуть консультанти з великим стажем роботи. Вони дадуть відповіді на питання, які можуть виникнуть у покупця, а також приймуть замовлення. Для того, щоб отримати гарний врожай, дуже важливо купить якісне насіння, заздалегідь замовити всю необхідну техніку і обладнання для обробки землі.

Компанія Агросем пропонує все тільки саме краще, адже працівники переживають за кожного клієнта і репутацію. Співпраця з компанією проходить на вигідних для обох сторін умовах.

Джерело: https://agrosem.ua/